Nie ważne czy jesteś fanem dokumentów czy nie, CARTEL LAND to film, który trzeba zobaczyć. Mało jest filmów fabularnych, które mogą poszczycić się taką akcją w dodatku pisaną przez życie a nie scenarzystów. Bo czy widziałeś gdzieś film w którym siwiejący lekarz z małego miasteczka przegania brutalne kartele narkotykowe?

W meksykańskim stanie Michoacan dr Jose Mireles, lekarz z małego miasteczka znany jako „El Doctor”, przewodzi Autodefensas, obywatelskiemu powstaniu przeciwko brutalnemu kartelowi narkotykowemu Rycerzy Templariuszy, który od lat sieje spustoszenie w regionie. Tymczasem w Altar Valley w Arizonie – wąskim, 52-kilometrowym pustynnym korytarzu znanym jako Cocaine Alley – Tim „Nailer” Foley, amerykański weteran, stoi na czele małej grupy paramilitarnej o nazwie Arizona Border Recon, której celem jest powstrzymanie meksykańskich wojen narkotykowych. Nailer, El Doctor i kartel walczą o zaprowadzenie własnej sprawiedliwości w społeczeństwie, w którym zawiodły instytucje. CARTEL LAND to mrożąca krew w żyłach opowieść o załamaniu się porządku i zatarciu granicy między dobrem a złem. 

#MAFIA #NARKOTYKI #GANGI #MEKSYK #USA 

ZOBACZ TRAILER FILMU CARRTEL LAND 

ZOBACZ TRAILER PLATFORMY VODYLLA

CO TO JEST VODYLLA?

Vodylla to polska platforma vod wyspecjalizowana w  ekscytujących filmach i serialach dokumetalnych.

W JAKIEJ TEMATYCE SPECJALIZUJE SIĘ VODYLLA?

Specjalizujemy się w tematyce historycznej, wojskowej, kryminalnej, popularno naukowej, ale mamy też kilka programów tv jak kultowy talk show Moonatlk czy legendarny Family Feud.

DLA KOGO JEST VODYLLA?

Większość naszych subskrybentów stanowią mężczyźni w wieku 35 - 54 lat, ale są też kobiety lubiące konkretne filmy dokumentalne. W vodylli nie znajdziesz produkcji dla dzieci, nie ma też seriali ani filmów fabularnych. vodylla to tematyczna, wyspecjalizowana platforma dokumentalna.

CZY VODYLLA JEST ZA DARMO? 

Nie. Vodylla to platofrma w modelu subskrybcyjnym. miesięczna subskrypcja kosztuje 19.99 pln za dostęp do wszytkich filmów i seriali dokumentalnych w naszej platformie.

KIEDY MOGĘ ZREZYGNOWAĆ?

Zrezygnować możesz kiedy chesz. Pobieramy 19.99 pln z góry za miesiąc Twojego użytkowania platformy. Dlatego jeśli już chcesz zrezygnować to najkorzystniej jest  to zrobić pod koniec miesiąca Twojego użytkowania. Jak to zrobić? Zwyczajnie usuń konto wtedy płatność nie będzie pobierana.

 

KTO JEST OPERATOREM PŁATNOŚCI?

Operatorem płatności są Przelewy24. To sprawdzona firma, prawdopodbnie nie raz  korzystałeś z ich systemu płatności.  Do płatności wystarczy karta VISA lub MASTERCARD. Twoje dane są  przechowywane właśnie w fimire przelewy24 i są całkowicie bezpieczne.