Wielka gratka dla fanów historii! Ponad 200 godzin oryginalnych kronik amerykańskich z okresów I wojny światowej, II wojny światowej, wojny w Korei, Wietnamu czy Iraku  z polskim lektorem! Co miesiąc dokładamy 13 odcinków. Cofnij się w czasie, poczuj ducha tamtych dni i przeżyj pełne emocji chwile  z amerykańskimi żołnierzami.

 

„Amerykańskie kroniki wojenne” to unikalne źródło wiedzy dla historyków, pasjonatów historii XX wieku, militariów i wojskowości także dlatego, że pokazują II wojnę światową w Europie z innej niż europejska perspektywy oraz relacjonują działania wojenne mniej znane polskiemu odbiorcy. To również ciekawy materiał dla miłośników kinematografii, medioznawców, a nawet obecnych obserwatorów wojny w Ukrainie. Żywy przykład, jak relacjonowano wojnę przed kilkudziesięciu laty.

Zobacz fragmenty kronik

ZOBACZ TRAILER VODYLLI

INNE HITY W ŚWIECIE VODYLLI

 

CO TO JEST VODYLLA?

Vodylla to polska platforma vod wyspecjalizowana w  ekscytujących filmach i serialach dokumentalnych.

W JAKIEJ TEMATYCE SPECJALIZUJE SIĘ VODYLLA?

Specjalizujemy się w tematyce historycznej, wojskowej, kryminalnej, popularno naukowej, ale mamy też kilka programów tv jak kultowy talk show Moontalk czy legendarny Family Feud.

DLA KOGO JEST VODYLLA?

Większość naszych subskrybentów stanowią mężczyźni w wieku 35 - 54 lat, ale są też kobiety lubiące konkretne filmy dokumentalne. W vodylli nie znajdziesz produkcji dla dzieci, nie ma też seriali ani filmów fabularnych. vodylla to tematyczna, wyspecjalizowana platforma dokumentalna.

CZY VODYLLA JEST ZA DARMO? 

Nie. Vodylla to platofrma w modelu subskrybcyjnym. miesięczna subskrypcja kosztuje 19.99 pln za dostęp do wszytkich filmów i seriali dokumentalnych w naszej platformie.

KIEDY MOGĘ ZREZYGNOWAĆ?

Zrezygnować możesz kiedy chesz. Pobieramy 19.99 pln z góry za miesiąc Twojego użytkowania platformy. Dlatego jeśli już chcesz zrezygnować to najkorzystniej jest  to zrobić pod koniec miesiąca Twojego użytkowania. Jak to zrobić? Zwyczajnie usuń konto wtedy płatność nie będzie pobierana.

 

KTO JEST OPERATOREM PŁATNOŚCI?

Operatorem płatności są Przelewy24. To sprawdzona firma, prawdopodbnie nie raz  korzystałeś z ich systemu płatności.  Do płatności wystarczy karta VISA lub MASTERCARD. Twoje dane są  przechowywane właśnie w firmie przelewy24 i są całkowicie bezpieczne.